2017

     

2017

Daugavpilī, veikalā “Mego” (Viestura ielā 60) no 2017. gada 1. novembra sācis darboties ilgtermiņa labdarības projekts ar mērķi atbalstīt tās Latvijas dzīvnieku patversmes, kas nesaņem pašvaldības finansējumu vai arī šis finansējums ir neliels.

JazzGrooveBlues labdarības mūzikas vakars ar Grupu WarmHouse ir veiksmīgi izskaņojis! Patīkami, ka pasākumu apmeklēja tik liels cilvēku daudzums. Paldies visiem, kas atnāca mūs atbalsīt!

2014. gadā biedrība "Otrā māja dzīvniekiem" izveidoja dzīvnieku patversmi “OTRĀ MĀJA” Daugavpils novada Demenes pagastā, netālu no Jāņuciema – mājas “Vēži 1”. Šī teritorija tagad pieder biedrībai. Kopš patversmes izveidošanas patversmē tika pieņemti vairāk kā 150 kaķi, vairāk kā 120 suņi, jaunas mājas tika atrastas vairāk kā 215 dzīvniekiem, sterilizēti vairāk kā 420 bezpajumtes kaķi. Biedrības pamatdarbība notiek Daugavpils novada un Daugavpils pilsētas teritorijā. Savu mērķu sasniegšanai biedrība sadarbojas ar līdzīgām organizācijām visā Latvijā un arī ārzemēs.

 

Mūsu palīdzība ir informācijas izplatīšana par nonākušiem patversmē dzīvniekiem, kā arī par nepieciešamu tiem palīdzību un par to, kā tieši cilvēki var tiem palīdzēt. Turklāt mēs organizējam akcijas un pasākumus, lai palīdzētu dzīvniekiem un aizsargātu tos.