Palīdzība

     

 

DRAUGI! Dzīvnieku patversmei "Otrā māja" ir nepieciešama REKONSTRUKCIJA - šobrīd tas ir galvenais patversmes darbības uzdevums!

Lai pabeigtu rekonstrukciju, ir nepieciešams savākt 32 108,30 eiro. Mūsu patversmē nekad netiek iemidzināti dzīvnieki, un bez līdzcilvēku atbalsta viņi nevar iztikt - palīdzēsim pabeigt ēkas rekonstrukciju, un brauciet ciemos pie suņiem un kaķiem, viņi gaida!

"OTRĀ MĀJA" vēršas pie visiem, kuri nav vienaldzīgi. Ziedot līdzekļus var, izmantojot bankas kontu (sadaļa KONTAKTI) vai izmantojot PayPal, poga

PALĪDZĒT

vai arī nosūtot īsziņu ar vārdiem PET1, PET2 vai PET5 (atkarīgi no tā, cik daudz Jūs vēlaties ziedot - 1, 2 vai 5 eiro) uz numuru 144.

Precīzu informāciju var atrast mūsu mājaslapā sadaļā PAR MUMS - MŪSU PROJEKTI (2017. gads), vai piezvanot pa telefonu +371 29790219.  

   

 

Palīdzība

Kā palīdzēt bezsaimnieka suņu un kaķu patversmei?

Lielāka palīdzība, ko jūs varat sniegt bezsaimnieka sunim vai kaķim, ir lēmums kļūt par tā/tās saimnieku. Bet ja jūs jebkādu iemeslu deļ vēl neesat tam gatavi un tajā pašā laikā neesat vienaldzīgi pret bezsaimnieka dzīvnieku problēmu, tad ir daudzi citi vienkārši veidi, kā var palīdzēt dzīvnieku patversmei, kuri detalizēti aprakstīti šās sadaļas grāmatzīmēs. Tā ir dzīvnieku reklāma un fotografēšana, finansiāla palīdzība un dalība dzīvnieku patversmes pasākumos. Barība, medikamenti, trauki, dažāds saimniecības inventārs, suņu amunīcija, palīdzība pastaigājoties ar tiem, suņu frizēšana - tas viss un ne tikai būs nozīmīga palīdzība mūsu ‘’mazākiem brāļiem un māsām’’!
Izvēlieties un rīkojieties!

 

Mūsu palīdzība ir informācijas izplatīšana par nonākušiem patversmē dzīvniekiem, kā arī par nepieciešamu tiem palīdzību un par to, kā tieši cilvēki var tiem palīdzēt. Turklāt mēs organizējam akcijas un pasākumus, lai palīdzētu dzīvniekiem un aizsargātu tos.