Finansiālā palīdzība

     

 

DRAUGI! Dzīvnieku patversmei "Otrā māja" ir nepieciešama REKONSTRUKCIJA - šobrīd tas ir galvenais patversmes darbības uzdevums!

Lai pabeigtu rekonstrukciju, ir nepieciešams savākt 32 108,30 eiro. Mūsu patversmē nekad netiek iemidzināti dzīvnieki, un bez līdzcilvēku atbalsta viņi nevar iztikt - palīdzēsim pabeigt ēkas rekonstrukciju, un brauciet ciemos pie suņiem un kaķiem, viņi gaida!

"OTRĀ MĀJA" vēršas pie visiem, kuri nav vienaldzīgi. Ziedot līdzekļus var, izmantojot bankas kontu (sadaļa KONTAKTI) vai izmantojot PayPal, poga

PALĪDZĒT

vai arī nosūtot īsziņu ar vārdiem PET1, PET2 vai PET5 (atkarīgi no tā, cik daudz Jūs vēlaties ziedot - 1, 2 vai 5 eiro) uz numuru 144.

Precīzu informāciju var atrast mūsu mājaslapā sadaļā PAR MUMS - MŪSU PROJEKTI (2017. gads), vai piezvanot pa telefonu +371 29790219.  

   

 

Finansiālā palīdzība

1. veids - caur bankas kontu:

Šīs veids ir domāts tiem, kas dzīvo Latvijā un/vai kam ir konts Latvijā, un kas nevēlās pārmaksāt komisijas maksu par veiktājiem ziedojumiem.


Mūsu rekvizīti ziedojumiem bankā:

Banka: AS PrivatBank
Konta numurs: LV74PRTT0256016821400
SWIFT kods: PRTTLV22
Saņēmējs: Biedrība “Otrā māja dzīvniekiem”
Naudas pārveduma nosaukums: ZIEDOJUMS

 

2. veids - caur portālu ziedot.lv:

Uzklikšķinot uz saites - http://www.ziedot.lv/palidzesim-musu-cetrkajainajiem-draugiem-2732

 

3. veids - caur PayPal elektronisko maku:

Tieši šīm mērķim biedrības mājaslapā augšejā labajā stūrī ir izveidota poga - PALĪDZĒT, uzklikšķinot uz kuras Jūs uzreiz ierzudzīsiet e-maka veidlapu un varēsiet veikt ziedojumu patversmei. Turklāt šāda veida poga ( DONATE (ZIEDOT)) ir izvedota arī mūsu lapā Facebook vietnē.

Šīs variants ir domāts tiem, kas dzīvo ārpus Latvijas un/vai kam ir PayPal elektroniskais maks.

Turklāt veicot ziedojumu un norādot personiskus datus, Jūs varat sava gada deklarācijā norādīt ziedojumu summu, pievienojot klāt Biedrības apliecību un Lēmumu par sabiedriska labuma organizācijas statusa piešķiršanu, kurus var lējuplādēt mūsu mājaslapā, sadaļā PAR MUMS vai pieprasot to, uzrakstot uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.. Valsts veicina šāda veida palīdzību un atgriezīs Jums daļu no ienākumu nodokļa. Sīkāk par to var izlāsīt šeit

 

4. veids - veicot ziedojumu ar SMS palīdzību:

To var izdarī nosūtot uz īsu numuru 144 SMS ar vārdu PET1, PET2, vai PET5 atkarīgi no tā, cik daudz Jūs velāties ziedot - 1, 2 vai 5 eiro.
šīs veids ir domāts tiem, kas jebkādu iemeslu dēļ nevar izmantot citus ziedošanas veidus, bet velās palīdzēt dzīvnieku patversmei. Toties daļa no ziedotiem līdzekļiem, atkarīgi no mobilā operatora, tīks noņemta ziedojumu veikšanas iespējas pakalpojuma sēgšanai.


5. veids - Anonīmo ziedojumu kastīšu adreses:

 1. Jurija Gridasova veterinārā klīnika - Ventspils 31, Daugavpils
 2. Veterinārā aptieka - Alejas iela 93, Daugavpils (pilsētas centrs)
 3. Zooveikals “Dino Zoo”  - t/c Ditton Nams, Cietokšņa 60, Daugavpils
 4. Veikals “Sky Cases” - t/c “SOLO” (1.st.), Rīgas iela 9, Daugavpils
 5. Veikals “Ananas”  - t/c “Maxima” (2. st.), Strādnieku iela 103, Daugavpils (jaunbūves rajons)
 6. Zooveikals “Zoobums”- t/c “Maxima”, Arhitektu iela 3, Daugavpils
 7. Zooveikals “Zoo Centrs”  -  t/c "Maxima", Atbrīvošanas aleja 141, Rēzekne
 8. Zooveikals “Zoobums” - t/c “Supernetto”, Rīgas iela 120, Jēkabpils
 9. Zooveikals “Zoobums” - t/c “Nodus”, 1905.gada iela 8a, Koknese
 10. Zooveikals  “Zoobums” -t/c “Elvi”, Mālkalnes prospekts 3, Ogre
 11. Zooveikals “Zoobums” - t/c “Maxima”, Rīgas iela 46, Valmiera
 12. Zooveikals  "Dzīvnieku preču veikals" - Višķu tehnikums, 1-22, Višķu pagasts, Daugavpils novads

Jā Jūs iepērkaties šajās vietās un redzat marķētu kastīti, uz kuras ir mūsu organizācijas nosaukums, tad Jūs droši varat ziedot mūsu patversmei. Mums ir noslēgti līgumi ar visām šīm vietām un tas ir milzīgs atbalsts mūsu patversmei! Anonīmu ziedojumu kastītes ir novietotas tikai augšupminētajās vietās, ka arī organizācijas oficiālos pasākumos. Visi parējie gadījumi ir krāpšana! Lūgums ziņot mums par šādiem gadījumiem zvanot pa tālruni 29790219 vai rakstot uz e-pastu - This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

 

MILZĪGS PALDIES VISIEM NEVIENALDZĪGIEM CILVĒKIEM PAR PALĪDZĪBU UN ATBALSTU MŪSU ‘’MAZĀKO BRĀĻU UN MĀSU’’ DZĪVĪBU GLĀBŠANĀ!

 

Mūsu palīdzība ir informācijas izplatīšana par nonākušiem patversmē dzīvniekiem, kā arī par nepieciešamu tiem palīdzību un par to, kā tieši cilvēki var tiem palīdzēt. Turklāt mēs organizējam akcijas un pasākumus, lai palīdzētu dzīvniekiem un aizsargātu tos.