MILZĪGS PALDIES VISIEM NEVIENALDZĪGIEM CILVĒKIEM PAR PALĪDZĪBU UN ATBALSTU MŪSU ‘’MAZĀKO BRĀĻU UN MĀSU’’ DZĪVĪBU GLĀBŠANĀ!

PROJEKTS – PATVERSMES ĒKAS REKONSTRUKCIJA

Draugi! Ir pabeigts patversmes “OTRĀ MĀJA” galvenās ēkas rekonstrukcijas projekts un ēka jau tiek izmantota. Pateicoties jūsu atbalstam un ticībai šajā projektā, “OTRĀ MĀJA” glābj, ārstē, rūpējas un pieņem suņukus un kaķīšus, organizē prezentācijas pieaugušajiem un bērniem, kā arī aicina speciālistus no starptautiskām organizācijām!

Tomēr, kā jau tika minēts iepriekšējās atskaitēs, organizācijai / patversmei bija jāpaņem aizdevumu, lai pabeigtu šo projektu. Vēl joprojām ir nepieciešams savākt EUR 4 721, un mēs būsim ļoti pateicīgi par jebkādu jūsu atbalstu un palīdzību!

vai arī nosūtot īsziņu ar vārdiem PET2, PET5 vai PET10 (atkarīgi no tā, cik daudz Jūs vēlaties ziedot – 2, 5 vai 10 eiro) uz numuru 1881.

Zemāk ir video, kurā var redzēt, kā dzīvnieku patversmes “OTRĀ MĀJA” galvenā ēka ir mainījusies pateicoties jūsu atbalstam un ticībai! Lūdzu, brauciet ciemos – visa komanda un visi patversmes “OTRĀ MĀJA”  iemītnieki vienmēr ir bezgalīgi priecīgi jūs redzēt!

Precīzu informāciju var saņemt, piezvanot pa telefonu +371 29790219.  

Kā dzīvnieku patversme “OTRĀ MĀJA” ir mainījusies