BIM ADOPTĒTS!

Bims-pieklājīga vecuma seniors. Kad viņš nokļuva patversmē, viņu ēda ādas ērce – demodeks (Demodex). Viņš knapi staigāja, hroniska locītavu iekaisuma dēļ, un bija ļoti vārgs.

Pēc saimnieka nāves, pateicoties dažu vietējo iedzīvotāju palīdzībai, viņam izdevās izdzīvot, barojoties vienā vietā, tad citā. Ārējais izskats daudziem izraisīja riebumu un vēlmi to padzīt.

Tagad Bimam ir iespēja nodzīvot savu dzīvi un pavadīt vecumu pieklājīgi, ar labu uzturu, aprūpi un saņemt nepieciešamos medikamentus.

Priekš tā viņam ir nepieciešama Jūsu palīdzība!

Patversmē Bimu atbrīvoja no parazītiem, kuri to mocīja, un nodrošināja ar pirmo palīdzību un ārstēšanu. Lai turpināt ārstēšanu un pastāvīgu Bima aprūpi patversmē ir nepieciešami 5,00 eiro dienā.

Bims ir ļoti vecs suns. Cik viņam ir atlicis dzīvot uz šīs zemes, nevienam nav zināms… Iespējas būt adoptētam viņam visticamāk nav… Ārā ar tādu pavilnu viņš neizdzīvos…

Vai Bims ir cienīgs dzīvot? Vai 5,00 eiro ir daudz priekš Jums, lai uzturēt Bimu patversmē?

Patversme nesaņem līdzekļus uz Bima uzturēšanu ne no valsts, ne no pašvaldības, tādēļ mēs vēršamies pie Jums. Ja Jūs tāpat domājat, ka katrs ir vērts, lai to glābtu, ja ir iespējams – atbalstiet Bima dzīvi patversmē. Nieka 5 eiro dos viņam iespēju uz vēl vienu veiksmīgu dienu!

Atbalstīt vecīti Bimu var ziedojot:

Bank: AS Swedbank

Konta №: LV04HABA0551049554723

BIC / S.W.I.F.T. kods: HABALV22

Saņēmējs: Biedrība «Otrā māja dzīvniekiem»

Mērķis:  sunim Bimam

Lai dotu viņam iespēju, dienā vajag tikai 5 eiro.

PayPal poga:

Bima apraksts:

Šķirne – bezšķirnes 

Aptuvenais dzimšanas datums – 08.09.2004

Dzimums – vīriešu

Krāsa – balta

Uzvedības īpatnības – ļoti draudzīgs absolūti pret visiem – cilvēkiem, suņiem, kaķiem. Izcili sadzīvo ar bērniem

Kastrēts – Jā

Vēlamie turēšanas apstākļi – labi siltināts voljērs ar siltu būdiņu

Barošanas īpatnības – mīksta barība vai samitrināta sausā barība (tādēļ ka zobu gandrīz nav)

Šobrīd atrodas – dzīvnieku patversmē “OTRĀ MĀJA”

Kuratora/patversmes tālr. – +371 20045442; +371 29790219

Bimam var atvest:

  • konservētu ēdienu
  • segas
  • gaļas atgriezumus
  • auzu pārslas
  • rīsus

Ziedojumus var nodot iepriekš pazvanot uz numuru +37120042442

Patversmē katru dienu strādā apmācīts personāls, lai uzturēt Bima un citu patversmes iemītnieku dzīvības. Katru dienu kārto un mazgā voljērus, baro un maina pakaišus.

Brīvprātīgie, brīvajā no pamatdarba laikā, var piedāvāt savu palīdzību – izvest Bimu pastaigā vai palīdzēt viņu nomazgāt. Priekš tā vispirms ir jāvienojas par vizīti, zvanot uz tālruni +37120045442. Kļūt par brīvprātīgo var izejot instruktāžu darba drošībā un noklausoties patversmes iekšējos noteikumus.

Gadījumā, ja Jūsu sirds saka, ka Jūs varat dot Bimam patvērumu un nodrošināt viņam aprūpi savā mājā – aizpildiet lūdzu anketu, nospiežot uz pogu zemāk: