AĻFA – adoptēta!

Kad nokļuva patversmē – 05/04/2018

Šķirne – bezšķirnes 

Dzimums – sieviešu

Apm.dzīmšanas datums – 05/03/2017

Krāsa – ruda

Izmērs – vidēja

Īpašās pazīmes – nav

Uzvedības īpatnības – bailīga

Kā nonāca patversmē kā bez saimnieka klaiņojošs suns ar 7 kucēniem

Vēlamie turēšanas apstākļi  – istabas apstakļos, pastaiga – uz pavada

Barošanas īpatnības – lābprāt ēd putru ar gaļu, sausā barība

Šobrīd atrodas – dzīvnieku patversmē “OTRĀ MĀJA”Kuratora/patversmes tālr. – 29790219, 20045442

AĻFA ir vakcinēta ar komplekso vakcīnu un pret trakumsērgu, ir apstrādāta pret cērmēm un blusām. Drīz būs sterilizēta.

Aļfa tika izmesta uz ielas un ar laiku viņa kļuva mēžonīga un beidza uzticēties cilvēkiem. Viņu pamanīja vietējie iedzīvotāji un drīz saprata, ka Aļfai kaut kur ir arī kucēni. Pateicoties cilvēku labsirdībai un kopīgiem centieniem, izdevās atrast Aļfas kucēnus un pārvietot tos drošākā vietā – kādas labsirdīgas sievietes šķūnī. Pēc kāda laika arī Aļfa pievienojās saviem kucēniem. Viņu izdevās noķert un piegādāt visu suņu ģimeni mūsu patversmē, kur tiem tika sniegta pirmā palīdzība. 

Tagad, pateicoties patversmes darbinieku centieniem, Aļfai pakāpeniski atgriežas uzticība pret cilvēkiem. Viņa bieži pienāk pie darbinieka lai kautrīgi aplaizīt rokas.

Aļfai ir vajadzīgs pacietīgs saimnieks un treneris, kas palīdzēs viņai uzticēties cilvēkiem un adaptēties jaunajā ģimenē. Cilvēks, kurš spēs viņai veltīt daudz laika. 

Vispiemērotāka ģimene būtu tāda, kurā ir maz cilvēku un trokšņa. Būtu labi, ja ģimenē jau ir pieredze ar bailīgiem un kautrīgiem suņukiem un viņi būtu gatavi palīdzēt Aļfai atgūt drosmi.