Kļūt par brīvprātīgo / volontieri

Kļūsti par brīvprātīgo dzīvnieku patversmes Adopcijas centrā “OTRĀ MĀJA”!

Kas nepieciešams, lai kļūtu par brīvprātīgo?

Aizpildiet veidlapu: ANKETA

vai zvaniet uz dzīvnieku patversmes kontakttālruni/rakstiet uz patversmes e-pastu.

Kontakttālruņi:

(+371) 20045442 (katru dienu no 8.00 līdz 18.00);
(+371) 29790219 (katru dienu no 8.00 līdz 18.00);

e-pasts:

info@otramaja.lv vai otramaja75@gmail.com

Pastāstiet par savu vēlmi fiziski palīdzēt patversmei. Jums noteikti pateiks, kas tam nepieciešams.

Mums ir nepieciešami speciālisti šādās jomās:

Kinoloģija. Uzdevumi:

Suņu socializācija. Daudziem suņiem patversmēs nav prasmju komunicēt ar cilvēku, nav pieraduši pie pavadas, nav pielāgoti pilsētas apstākļiem, ir kautrīgi, neuzticīgi. Socializācija ir nepieciešama, lai suņi iegūtu iespēju tikt ievietoti ģimenē un pēc tam “uzvedības problēmu” dēļ no jaunajiem saimniekiem neatgrieztos patversmē. Kā brīvprātīgajam tavs uzdevums būs modināt sunī uzticību cilvēkiem, iemācīt viņam mijiedarboties ar cilvēku un vienkārši iemācīt staigāt pavadā.

Veterinārija. Uzdevumi:

Regulāras patversmes mājdzīvnieku pārbaudes, profilaktiskās procedūras, ēdināšanas kvalitātes kontrole, ieteikumi kopšanai un citi ar mājdzīvnieku veselības saglabāšanu saistīti darbi.

Grumeri. Uzdevumi:

Ķemmēšana, mazgāšana, spīļu un vilnu griešana – tas viss regulāri nepieciešams mūsu mājdzīvniekiem. Viss, kas nepieciešams šīm manipulācijām, ir vietā!

IT speciālisti. Uzdevumi:

Palīdzēt atrast jaunus tehniskos risinājumus veiksmīgākai mājaslapas uzturēšanai, mājdzīvnieku uzskaitei, datu bāzes uzturēšanai un lietošanai.

Reklāmas speciālisti sociālajos tīklos un ne tikai. Uzdevumi:

Palīdzēt socializētiem suņiem atrast jaunas mājas: dzīvnieku foto un video uzņemšana (tajā skaitā ar cilvēku palīdzību, kuri ir gatavi tehniski palīdzēt filmēšanā), suņa verbālā “psiholoģiskā” portreta sastādīšana katalogiem un reklāmām, sludinājumu ievietošana katalogos , uz dēļiem sludinājumi, laikraksti utt.

Meklēt pazudušu suņu iepriekšējos saimniekus. Maketu sagatavošana un sludinājumu ievietošana, sludinājumu ievietošana internetā, pazudušu suņu sludinājumu apskate utt.

Patversmes sociālo mediju lapu administrēšana.

Tulkotāji. Uzdevumi:

Mājaslapas un sociālo tīklu rakstu un tekstu tulkošana latviešu, angļu un krievu valodā atkarībā no teksta avota.