Atrasta slima kaķene

Atrasts vēl viens pamests pūkainis! 🙁 Šaj tik ļoti mīlīgajai kaķenītei ir obligāti nepieciešama palīdzība. Tādi kā viņa paši izveseļoties nespētu, un drīzāk lēnām dzistu šaušelīgās mokās.

Kaķene ir ļoti novājējusi, apaukstējusies, salauzusi zobu, izskatās arī kaut kur ir ieķēpājusies tā, ka to lipīgo pati ir cītīgi dīrājusi ārā ar visu spalvu. Ārstēšana ir uzsākta, pagājušas pāris dienas un viņai parādījusies balstiņa – un tas mūs priecē, jo tas liecina, ka ārstēšana nāk viņai par labu. Ko līdz mincīte vēl labāk atgūsies, mēs savedīsim kārtībā viņas kādreiz ļoti pūkaino un šiko kažociņu. Bet vēl būs arī nepieciešama tālāka izmeklēšana uz vēl citām iespējamām saslimšanām.

Saskaņā ar patversmes “OTRĀ MĀJA” kārtību slimiem un/vai jaunuzņemtajiem dzīvniekiem, kaķene ir izolēta no citiem kaķiem.


Mēs esam priecīgi par labsirdīgo cilvēku palīdzību, pateicoties taj mēs varam efektīvi sniegt palīdzību tiem, kuriem tā ir tik ļoti nepieciešama. Patversme “OTRĀ MĀJA” ir privāta, kas nozīmē, ka mēs nesaņemam pastāvīgu valsts finansējumu, tieši tāpēc par katru izglābto dzīvību mēs varam pateikties tiem, kuri mūs atbalsta.