Gerda

Gerda cer atrast īstu māju, lai arī kas!

01/02/2023. Kraujas ciemā (Augšdaugavas novadā) atrasts notriekts aitu suns, kuram nebija ne čipa, ne kādi citi informācijas nesēji. Viņa tika aizvesta uz pirmo rentgenu, kur izrādījās, ka Gerdai (tā viņu nosauca) ir astes pamatnes lūzums, kas nozīmē, ka ir iespēja atgūties. Neskatoties uz mūžīgi labo garastāvokli, lielisko apetīti un viņas pakaļkāju reakciju uz kairinājumu, tās diemžēl nekustējās pašas no sevis. Tā kā bija aizdomas par kompresiju virs rentgena sekcijas, radās nepieciešamība vēlreiz vest Gerdu uz rentgenu sīkākai izmeklēšanai. Mums par lielu nožēlu izrādījās, ka Gerdai ir nobīdīti skriemeļi (lūzums divās vietās), un tas izskaidroja, kāpēc viņa joprojām nevarēja staigāt pati.

Problēmas risināšanai Lietuvā atradām ķirurgu neirologu. Sazinājās, konsultējās un nolēma veikt operāciju. Turklāt steidzami un pēc iespējas ātrāk. Pateicoties laipniem cilvēkiem, 2 dienu laikā Gerdai izdevās savākt nepieciešamo summu operācijai, kas tika veikta 18.01.2023. Operācija, pēc veterinārārsta domām, noritējusi veiksmīgi, lai gan bijusi grūta. Tajā pašā laikā pie operācijas strādāja 6 speciālisti no Jakova klīnikas Viļņā. Dienu pēc operācijas Gerda tika atvesta atpakaļ uz patversmi “OTRĀ MĀJA”. Ceļš bija garš … visi bija noguruši, bet beigās Gerdu aizveda uz vietu.

Gerdai tika nodrošināts 4 nedēļu rehabilitācijas periods, kura laikā (tāpat kā līdz šim) patversmes darbinieki viņu apmeklēja 3 reizes dienā (nekļūdīgi vairākas reizes dienā izspieda urīnu un apgrieza viņu, lai izgulējumi neveidojas. viņi masēja pakaļējās ekstremitātes, deva tabletes un veica veterinārārsta nozīmētas injekcijas). Pavisam drīz kļuva skaidrs, ka viņai nepieciešams ratiņkrēsls, tāpēc tās tika pasūtīts, un pēc rehabilitācijas perioda Gerda izmēģināja jaunu pārvietošanās veidu.

Tagad Gerda ir pilnībā pieradusi staigāt ratiņkrēslā. Pirms katras pastaigas viņa pati rāpjas sev tuvāk un parāda savu prieku visiem. Neskatoties uz to, ka Gerda atšķiras no citiem suņiem, viņa joprojām ir neticami dzīvespriecīgs un dzīvi mīlošs suns, kuram ļoti patīk cilvēku uzmanība. Gerda jau var doties uz jaunām mājām pie cilvēka, kurš ir gatavs viņai pievērst uzmanību, un viņa, savukārt, parādīs, kā priecāties, lai vai kā.

Patversmes “OTRĀ MĀJA” adopcijas centrs ir gatavs atbalstīt Gerdu līdz viņas mūža beigām. Jaunais saimnieks var rēķināties ar nepieciešamo munīciju, bezmaksas veterinārārsta un kinologa konsultācijām, medikamentiem (ja tādi ir nepieciešami). Mēs viņu nepametīsim un nenodosim līdz galam. Bet ko viņai var dot īstās mājās – vairāk uzmanības un pareizu, rūpīgāku aprūpi, to patversmē viņa saņemt nevar. Tāpēc Gerda ļoti gaida savu īstu cilvēku!

Rekvizīti Gerdas patversmes un uzturēšanas atbalstam:

Bankā: AS Swedbank

Konta Nr : LV04HABA0551049554723

BIC / S.W.I.F.T. kods: HABALV22

Saņēmējs : Biedrība «Otrā māja dzīvniekiem»

Reģistrācijas Nr.: 40008160085

Mērķis :  ziedojums

PayPal:

Par Gerdu:

Šķirne – vācu aitu suns MIX

Aptuvenais dzimšanas datums – 01.02.2018

Dzimums – sieviešu

Krāsa – melna ar rūdu

Svars – 25 kg

Augums skaustā – 55 cm

Uzvedības īpatnības – dzīvespriecīga, enerģiska, mīl cilvēku sabiedrību

Sterilizēta – nē (veselības apsvērumu dēļ ieteicama ķīmiskā sterilizācija)

Vēlamie turēšanas apstākļi – iekštelpās (mājas, dzīvoklis)

Barošanas īpatnības –sausa barība, konservi

Šobrīd atrodas –dzīvnieku patversmē “OTRĀ MĀJA”

Kuratora/patversmes tālr. – +371 20045442; +371 29790219

Ja esat gatavs dot viņai pajumti un uzņemt viņu savās mājās, lūdzu, aizpildiet anketu un zvaniet uz patversmi nākamajā darba dienā, lai sarunāties par tikšanos.

Lai labāk sagatavoties jaunā ģimenes locekļa ienākšanu ģimenē lūdzu iepazīstieties ar adopcijas noteikumiem:

Ievietojot sludinājumus tam paredzētajās vietās, arī Tu vari palīdzēt Raifam atrast jaunas mājas! Tālāk norādītos failus var lejupielādēt un izdrukāt.