Sterilizācija – humāns…

Sterilizācija – humāns veids klaiņojošo dzīvnieku skaita samazināšanai

Projekta apraksts:

Dzīvnieku patversme “OTRĀ MĀJA”, kuru atbalsta 2019.gadā Daugavpils novada domes budžeta programma “Atbalsta fonds biedribam”, īsteno nelielu kaķu un kaķeņu sterilizācijas projektu, kas tiek turēti ģimenēs ar maznodrošinātu statusu.

Lai novērstu klaiņojošo dzīvnieku skaita palielināšanos uz ielām, neveicot ārkārtas pasākumus – nonāvēšana, kas agrāk ļoti tika praktizēta, var tikai vienā veidā. Proti – savlaicīgi un regulāri sterilizējot mājdzīvniekus.

Šī metode ne tikai samazina ģeometriskajā progresijā jaunu klaiņojošo dzīvnieku daudzumu, bet arī ļoti pozitīvi ietekmē jauniešu, kā jaunās paaudzes audzināšanu. Labs piemērs – ir labas nākotnes un sabiedrības garantija, kurā vārds cilvēcīgums, nebūs tukša frāze!

Projektā paredzēts sterilizēt apmēram 16. kaķu un 21. kaķenes. Dzīvnieku daudzums var mainīties atkarībā no tā, cik iesniegumu tiks saņemti uz kaķiem un kaķenēm. Dzīvniekus plānots savākt ar specializētu transportu no pagastiem un nogādāt atpakaļ pēc sterilizācijas.

Kopumā, uz projeta realizāciju plānots iztērēt 911,11 eiro, no kuriem 820,00 eiro (90%) – ir “Atbalsta fonds biedribam” finansējums, bet 91,11 eiro (10%) ir ziedojumi.

Atbalstīt projektu un ziedot kaķu un kaķeņu sterilizēšanai, var pārskaitot līdzekļus uz ziedojumu kontu:

Banka: AS PrivatBank
Konta numurs: LV74PRTT0256016821400
SWIFT kods: PRTTLV22
Saņēmējs: Biedrība “Otrā māja dzīvniekiem”
Mērķis: Kaķu strilizācijai
Vai ar PayPal starpniecību:

Projekta rezultāti:

Paldies visiem, kas atbalsta patversmi “OTRĀ MĀJA” mērķa realizācijā!