Vajadzīga granulu pildviela

Kaķu tualetešu pildviela – tā ir pastāvīga nepieciešamība, kura nezaudē savu aktualitāti.

Mēs esam ļoti pateicīgi tiem, kuri jau mūs atbalsta! Tie, kuri vēl par mums tik daudz nezin, bet vēlas palīdzēt patversmei kaķu uzturēšanā, pastāstīsim, kā to izdarīt efektīvāk.

Pati labākā pildviela – parastas kurināmo katlu granulas no lapu koku sugām (pēc izskata ir gaišas).

Pidvielas ir dažādas, bet kāpēc patversme akcentē tieši granulas?

Pirmkārt, tās ir lētākas, bet apjoms lielāks, un vēljovairāk vienkāršāka utilizācija. Patversme granulas, kuras kaķi jau izmantoja savām vajadzībām, vienkārši sadedzina. Ar citām pildvielām lielākā bēda ir tajā, ka tās ātri izbeidzas, un pēcāk patversmei tās jāutilizē, jo tās nav ekoloģiskas un tāpēc prasa papildus utilizācijas izdevumus.

Piemēram, viens cementējošo kaķu smilšu iepakojums (aptuveni 5kg) – tas ir tikai uz vienu dienu, jo kaķīšu taču ir daudz. Pēc tam šis te apjoms pēc minču darīšanām ir jāutilizē jau ar teju divkāršu svaru. Vienkāršiem vārdiem sakot, tas vienkārši nav efektīvi. Par tādiem pašiem līdzekļiem iespējams nopirkt vismaz divreiz vairāk granulu, bet vēl ņemot vērā utilizāciju, efektivitāte jau ir trīskārša!

Šie te itkā mazie sīkumi ilgākā laika posmā jau vairs nebūt neliekas par sīkumiem.

Palīdzēt gribētājus laipni lūdzam braukt ciemos uz mūsu dzīvnieku patversmi “OTRĀ MĀJA”, kura atrodas Vēži-1, Demenes pagastā. Lūdzu atcerieties pabrīdināt par savu ierašanos pa tālruni (+371) 20045442!

Ja kāds vēlas palīdzēt ziedojot līdzekļus granulu iegādei, informācija ir šeit!